Žaneta Sadovská,DiS
+420 724 977 430
rehatape@gmail.com

Naše nestátní zdravotní zařízení poskytuje ambulantní péči v oblasti fyzioterapie, léčebné rehabilitace, kinesiology tapingu a traumatologie pohybového aparátu.

Pacientům nabízíme individuální přístup. Těsnou spoluprací lékaře a fyzioterapeuta šetříme Váš čas i peníze a jsme Vám tak schopni poskytnout péči a léčbu od diagnostiky vašich problémů, přes odbornou léčbu po cílenou rehabilitaci a následnou zdravotní péči.

Nabízíme konzultace Vašich zdravotních problému, sestavíme Vám individuální terapeutický plán podle Vašich možností a potřeb, jeho průběh s Vámi pravidelně společně kontrolujeme a případně upravujeme. Po celou dobu léčby je možné kdykoli absolvovat kontrolní vyšetření lékařem.

Kromě léčebné rehabilitace nabízíme další účinné léčebné metody, které zkrátí dobu léčby a rekonvalescence. Již řadu let se věnujeme metodě Kinesiology Taping a s úspěchem ji využíváme u stovek našich pacientů – od malých kojenců přes vrcholové sportovce až po seniory.

Ženám nabízíme předporodní kurzy a specializujeme se i na léčbu inkontinencí a léčbu poruch pánevního dna.

Na základě lékařského doporučení je u nás možné zakoupit nejvhodnější potravinové doplňky pro Vaši osobní potřebu a léčebné přípravky pro urychlení hojení, rychlejší ústup otoků, účinnější léčbu osteoarthrózy apod.


Reportáž Kinesiology Taping – v Jihočeské televizi (čas od 13:17) ZDE.

Rozhovor pro Český rozhlas Radiožurnál ZDE.

Článek v Deníku ZDE.

Přidejte se i Vy ke 3 000 spokojených zákazníků.